ClearLift ile Yüz Estetiği

orumcek-estetigi

ClearLift Lazer ile Ameliyatsız Yüz Germe

ClearLift ™ alışılagelmiş deri tedavi ve yapılandırma uygulamalarına ve acı veren yüz germe işlemlerine alternatif tek yöntemidir. ClearLift ™ yüzeydeki epidermise zarar vermeden kontrollü bir onarım sağlar.

ClearLift ™ Neleri Tedavi Eder Farkı Nedir?

Ciltteki çizgi ve kırışıklıklar, ince kılcal damarlar ve kızarıklıklar ClearLift ™ ile yok edilebilir. ClearLift Tedavisi, herhangi bir enjeksiyon ve cerrahi müdahale olmadan güvenli ve etkilidir. Ortalama 4 seans önerilir.

Yaşlanmak, özellikle bayanların büyük sıkıntı yaptığı bir konu… Orta yaşlara doğru ve doğumdan sonra ciltte oluşan lekeler ve alınan kiloların verilememesine bağlı yüzde kalan pek çok iz, sarkma ve görünümünde meydana gelen bozukluklar tüm bayanların canını sıkar. Güneşe bağlı oluşan kılcal damarlar ve kızarıklıklar da pek çok bayanın içine dert olan önemli cilt sorunlarındandır. İşte tüm bu sorunlara yönelik olarak geliştirilen Clearlift teknolojisi çok kısa bir süre içerisinde kırışıklıkları giderir, kızarıklıkları geçirir, yaşlılık belirtilerinin çok büyük bir bölümünü ortadan kaldırır. Oldukça pratik ve zaman almayan bir yöntem olması sebebiyle Clearlift, pek çok çalışan bayan tarafından öğlen arasında gençleşmenin formülü olarak adlandırılmıştır.

Yaşlılık belirtilerinizi gördükçe yüz germe ameliyatlarına girme isteği duyuyorsanız ve bunun için bir girişimde bulunma düşünceniz varsa hemen şu anda bu fikrinizden vazgeçin çünkü Clearlift bunu ameliyatsız olarak gerçekleştirebilecek üstün teknolojiye sahiptir. Ameliyat yaralarının geçmesini bekleme derdi olmadan, herhangi bir yara izinin kalmasından korkmadan yüz gerdirmeniz bu müthiş aletle mümkün. Acı ve ağrı hissi duymadan yalnızca 4 seansta yüz gerdirerek inanılmaz derecede genç bir görünüme kavuşmanız için mükemmel bir yöntem olan Clearlift, özellikle boyun bölgesi için ideal bir gerdirme ve görünüm düzeltme seçeneğidir. Yüzünüzü gerdirme işlemi yaparken hasar görmüş cilt bölgelerini de toparlayıp güzelleştirir. Bu inanılmaz ameliyatsız teknolojiyle en az 20 yıl geri gitmeniz ve hatta 20 yıl öncesinden çok daha duru bir güzelliğe sahip olmanız artık hayal değil.

Clearlift cilt yüzeyindeki epidermis tabakasına zarar vermeden çalışır ve kontrollü bir şekilde alt tabakaların onarımını ve düzgünleştirilmesini sağlar. Hiçbir enjeksiyon ya da cerrahi müdahalelerde olduğu gibi anestezi işlemi gerektirmez. Tüm bunlara rağmen hiçbir acı ya da ağrı hissine kapılmadan gençleştiğinizi hissedersiniz. Bir seans yalnız ve yalnızca 20 dakikadan ibarettir. Bir çay molası kadar vaktinizi alır. Bu sebeple özellikle vakti olmayan bayanlar için ideal bir sıkılaştırma ve gerdirme yöntemidir. Clearlift ayrıca cilt lekeleri, yüzeyde görünen kızarıklıklar ve kılcalların temizlenmesi, yara izleri ve mantarlı dokularda güvenle kullanabileceğiniz, tüm ağrılı cerrahi müdahalelere alternatif bir yöntemdir.

Merak Ettiğiniz Konu Hakkında Bilgi Almak için Lütfen 0530 146 95 45-0216 354 55 57 nolu Telefonlardan Bize Ulaşınız…

kartal lazer epilasyon burun estetigi pendik lazer epilasyon nişantaşı lazer epilasyon şişli lazer epilasyon